Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Liar Game: RebornRated ★ 2.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0