Movies
Ratings
53
TitanicRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0