Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 2.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Free Willy 2 - The Adventure HomeRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 1.0
Spy KidsRated ★ 1.0
Green ZoneRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0