Titles you rated
Blue StreakRated ★ 1.0
Going by the BookRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 2.0
The Great BearRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0
A FamilyRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 2.0