Titles you rated
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
No Side GameRated ★ 4.5
Great Selection TaxiRated ★ 3.5
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.5- 울지마, 하라짱Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- アシガールSP ~超時空ラブコメ再び~Rated ★ 4.5
Ashi GirlRated ★ 4.5
Around 30 ChanRated ★ 3.5- 강철의 여자 시즌 1Rated ★ 3.5
Dandarin RulesRated ★ 3.0- ATARURated ★ 2.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0- 희미한 그녀Rated ★ 3.0
My Little NightmareRated ★ 3.0