Movies
Ratings
302
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Life ListRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ArgylleRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Good on PaperRated ★ 0.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
Love HardRated ★ 2.5