Titles you rated
Love Better Than ImmortalityRated ★ 1.5- 나루토 5기Rated ★ 2.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 2.5
- 나루토 4기Rated ★ 2.5
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 4.0
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 3.0
Dragon Ball Super Season 3Rated ★ 3.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0