Titles you rated
CoralineRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 4.0
Tell Me Who I AmRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ZooRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0