Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- Soul EaterRated ★ 3.0
- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Aharen Is IndecipherableRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5