Series
Ratings
13
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0