Titles you rated
The MercilessRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Nice to See Your FaceRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 4.0
SerenityRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Like Someone in LoveRated ★ 3.0
Everybody KnowsRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
IntruderRated ★ 2.0
Me and MeRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5