Series
Ratings
15- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
The WireRated ★ 3.0
The WireRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- Max and RubyRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5