Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Irish WishRated ★ 0.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5