Titles you rated
Toy StoryRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5