Series
Ratings
96
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
Tatakau! Shoten GirlRated ★ 3.0- 사슴남자Rated ★ 4.5
Bomb Bee MenRated ★ 3.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 4.5
BartenderRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- Love ExposureRated ★ 3.5
Tantei Gakuen QRated ★ 4.0
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 4.0- SP: Special Encore Tokubetsu-henRated ★ 5.0
Love Strikes!Rated ★ 5.0
SPRated ★ 5.0- SP: Special Kakumei ZenjitsuRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.5