Series
Ratings
92- Superjail!Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Secret LevelRated ★ 3.5
SennaRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
ReacherRated ★ 2.5
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
Good Omens Season 2Rated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0