Titles you rated
Bad ThoughtsRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
WWE: UnrealRated ★ 5.0
S LineRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The DealRated ★ 5.0
A Time Called YouRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5