Titles you rated
The CreatorRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The ConformistRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
Blade Runner: Black Out 2022Rated ★ 3.5
2036: Nexus DawnRated ★ 3.5
2048: Nowhere to RunRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
VitusRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5