Movies
Ratings
244
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CloudRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
BrickRated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.5
PossessorRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5