Movies
Ratings
218
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0