Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0