Titles you rated
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 1.0
Road No. 1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 1.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0