Titles you rated
FrequencyRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0