Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0