Movies
Ratings
199
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Over the BorderRated ★ 3.0
Patriot GamesRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.0