Movies
Ratings
1414
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.0