Movies
Ratings
680
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.5- GentlemanRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5