Movies
Ratings
558
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OseamRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
The Lovely BonesRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0