Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
At the BenchRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0