Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0