Movies
Ratings
828
ParasiteRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Youth Without YouthRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5
The FlyRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0