Series
Ratings
37
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
VIPRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Skam Season 3Rated ★ 4.0
Skam Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0