Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 0.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 1.5
L' Etarnger Du PlageRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0