Titles you rated
BANANA FISHRated ★ 4.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 나루토 5기Rated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
MurderbotRated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5