Movies
Ratings
402
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The VisitRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Shazam!Rated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
NimonaRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Dave Chappelle: EquanimityRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 4.0