Series
Ratings
173
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Shangri-La FrontierRated ★ 3.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
The Demon Sword Master of Excalibur AcademyRated ★ 2.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.5
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Redo of HealerRated ★ 3.0
Ninja KamuiRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 5.0