Titles you rated
ColorfulRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 2.0
Stormy NightRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0