Movies
Ratings
54
TitanicRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5