Series
Ratings
16
Be with YouRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5