Series
Ratings
74
Station 19 Season 7Rated ★ 4.0
Station 19 Season 6Rated ★ 4.0
Station 19Rated ★ 4.0
Station 19Rated ★ 3.0
Station 19Rated ★ 3.0
Station 19Rated ★ 3.0
Station 19Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.0
Begin Again Season 3Rated ★ 4.0
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0- Street Man FighterRated ★ 2.0
Gintama°Rated ★ 4.0