Series
Ratings
47
The ProducersRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
The UntamedRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0