Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 2.0
Button GameRated ★ 0.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0- UMA GAMERated ★ 1.0
- AccompliceRated ★ 3.5