Titles you rated
Love You Seven TimesRated ★ 4.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Undead Murder FarceRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0