Movies
Ratings
171
SaltRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5