Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0