Movies
Ratings
453
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
GORated ★ 5.0
PicnicRated ★ 5.0
Anna MagdalenaRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 1.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
How do I kill that B?Rated ★ 2.0
Superpower GirlRated ★ 4.0