Movies
Ratings
64
Darkest HourRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Slow WestRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
LincolnRated ★ 4.0
ArmadilloRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
OfficeRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Take ShelterRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0