Movies
Ratings
653
TitaneRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
The Running ActressRated ★ 3.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 4.5
HiddenRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 3.5- SohRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5