Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Deux YeojaRated ★ 3.0
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5