Titles you rated
SnatchRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
The RockRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0